• İhale No
  1802357
 • İhale Adı
  SINEKSAVAR SPRAY VE ILAÇ JEL HASERE ALIMI
 • Sektör
  Temizlik Malzemeleri, Haşere İlaçları ve Vektörle Mücadele Hizmetleri
 • İhale Tipi
  Mal Alımı
 • İhale Usulü
  Doğrudan Temin
 • İhale Tarihi
  15 Şubat 2019 14:00
 • İdare
  Mersin İkmal Destek Komutanlığı
 • İhale İli
  Mersin
 • İşin İli
  Mersin
 • Yayın Tarihi
  12 Şubat 2019
Detayları Görebilmek ve Benzer İhaleleri Takip Edebilmek İçin Üye Olun
Üyelere Özel Fırsat ile 3 Yıllık E-İmza Sadece 195
Satın Al

İhale Dosya Nu. : 2019-23
İşin Konusu / Malzeme Cinsi : SINEKSAVAR SPRAY VE ILAÇ JEL HASERE ALIMI
İlan Kategorisi : TIBBI MALZEME VE ILAÇ ALIMLARI
İşin Tanımı / Kısım ve Malzeme Miktarı : 2 kalem malzeme
İhtiyaç Sahibi Birlik :  
Ödemeyi Yapacak Saymanlık :  
Satın Alma Komisyonu Tel. : Tel:(324) 2378965 -1560 Fax:(324) 2388905MERSIN IKMAL DESTEK K.LIGI YETKILENDIRILMIS ALIM HEYETI
Muayene Komisyonu :  
İşin Yapılacağı Şehir : MERSINMERSIN
İhale Tarihi * : 15.02.2019
İhale Saati * : 14:00
İlan Edilme Tarihi * : 08.02.2019
İhale Türü : Mal AlımıDOGRUDAN TEMIN 22/D
İhale Dökümanlarının Alınabileceği Yerler :  
İhale Dökümanı Satınalma Bedeli : 0
İhale Bitti mi ? : Hayır Bitmedi
İhale Kararı :  
SATES İh Kayıt Nu. : 135697
Teklif Mektubu : TEKLİF MEKTUBU MEVCUTTUR GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

 

T.C.
DENIZ KUVVETLERI KOMUTANLIGI
IKMAL DESTEK KOMUTANLIGI/MERSIN

1. STOK MAL SAYMANLIGI/MERSIN IKMAL DESTEK K.LIGI'ınca ihtiyaç duyulan aşağıda cins ve miktarı yazılı malzemeler/hizmetler 4734 Sayili Kanunun 22 nci maddesi (d) bendi kapsaminda DOĞRUDAN TEMİN yöntemiyle satın alınacaktır.

 2.  Satin alimiyla ilgili sozlesme yapilmayacak, teminat alinmayacaktir

 3. Ödeme, malın teslimini takiben ve kabulü halinde en kısa sürede ve bir kerede Ikmal Destek Komutanligi/Mersin'nın düzenlediği ödeme evrakları ile mersin defterdarligi muhasebe müdürlügü saymanlığı tarafından yapılacaktır. Fatura bedeli üzerinden (%0,948 damga vergisi, %0,569 karar damga vergisi) damga vergisi kesilecektir.

 4. Ihtiyaç duyulan malzemelerin tümüne teklif verilecektir. Kismi teklifler kabul edilmeyecektir. Komutanligimiz belirtilen malzeme/mazlemeleri hangi firma/firmalardan alacağı konusunda serbesttir.

 5.  Yüklenici, teslim ettiği malın süre içerisinde evsafını kaybetmesi halinde, evsafını kaybeden malı yenisi ile değiştirme garantisi verecektir. Yüklenici, teklif formunu imzalamak suretiyle bu hususu kabul etmiş sayılacak olup, fatura tarihi garanti süresi başlangıç tarihi kabul edilecektir.

 6. Malzemeler, Ikmal Destek Komutanligi/Mersin'ınca siparişin verilmesini müteakip 15 (ONBES) takvim günü içinde, bu sürenin resmi tatile uğraması halinde takip eden ilk iş günü saat 16:00’a kadar taahhüt edildiği şekilde Ikmal Destek Komutanligi/Mersin`e teslim edilecektir.

 7. KDV hariç tüm masraflar (vergi, harç, nakliye, sigorta, her türlü yükleme/boşaltma v.b.) yükleniciye aittir.

 8. Yukarıda belirtilen esaslar çerçevesinde KDV HARİÇ NİHAİ TÜRK LİRASI (TL) teklifinizi 15/02/2019 saat 14:00 ’a kadar, faks yada kapalı zarf içinde Ikmal Destek Komutanligi/Mersin teslim etmenizi rica ederim.

 9. Malzemelerde aranacak özellikler :
      a) Malzemelerin fiziki muayeneleri yapilacak, laboratuar ve kimyasal muayeneleri yapilmayacaktir.
      b) Ürün/Ürünlere yönelik kalite belgesi olan mallar tercih edilecektir.
      c) 2000,00 TL üzeri ödemelerde Vergi Borcu Olmadigina dair vadesi geçmis borç durumunu gösterir belge (15 gün süre ile geçerli) ödemeden önce idareye teslim edilecektir.
      d) ALINACAK MALZEMELER EK LISTEDE BELIRTILEN MARKALARDAN OLACAKTIR.
      e) TEKLIF SAHIBI FIRMA/KISI/KURUM/IS ORTAKLARI TERÖR ÖRGÜTLERINE ÜYE OLMADIGINI TEKLIF MEKTUBUNU IMZALAYARAK KABUL ETMIS SAYILIRLAR. YAPTIRILACAK ARASTIRMALAR SONUCU BAGLANTI TESPIT EDILMESI HALINDE, ALIMIN IPTAL EDILECEGINI, ALIMIN IPTAL EDILMESI NEDENIYLE HERHANGI BIR HAK VE ALACAK TALEBINDE BULUNMAYACAGINI BEYAN VE TAAHHÜT ETMIS OLURLAR.
      f) TESLIM EDILEN MALZEMELERIN HER TÜRLÜ YÜKLEME VE BOSALTMA GIDERLERI YÜKLENICIYE AITTIR. IDARE; AMBALAJLARIN UYGUN OLMASI VE IS-ISYERI GÜVENLIGI ILE ILGILI HUSUSLARI GÖZ ÖNÜNDE TUTARAK YÜKLENICININ IDAREYE AIT IS MAKINELERINI KULLANMASINA IZIN VEREBILIR. BU DURUMDA IDARECE BELIRLENEN IS MAKINESI KULLANIM ÜCRETI YÜKLENICININ ALACAGINDAN KESILIR. YÜKLENICININ HIZMET ALINDIKTAN SONRA BU ÜCRETLERE ITIRAZ HAKKI YOKTUR. (3 TONLUK DIZEL FORKLIFT: 120,00 TL/SAAT, 3,5 TONLUK DIZEL FORKLIFT: 120,00 TL/SAAT)

     

 

 

    İMZA

 

 

   
   
   

NOT 1: Anilan özellikler haricinde ürünler için teklif verilmemesi rica olunur. Aksi teklifler degerlendirilmeyecektir.
    NOT 2 : Ikmal Destek Komutanligi/Mersin tarafindan Dogrudan Temin Usulü ile alim yapilacak malzemelere ait dogrudan temin duyurularina ve sonuçlarina www.ekm.tsk.tr adresinden ulasabilirsiniz.
    NOT 3 : E-posta adresimiz mersin.ikmal@dzkk.tsk.tr , telefon numaramiz 324  2378965 , faks numaramiz 324  2378905
   

 

TEKLİF MEKTUBUDUR

IKMAL DESTEK KOMUTANLIGI/MERSIN’NA

 

 

İlgili harcama talimatı no: 23

1. Tarafımızdan yukarıda bahse konu tüm hususlar incelenmiş, okunmuş ve herhangi bir ayrım ve sınırlama yapmadan bütün koşullarıyla kabul edilmiştir.

2.Alım konusu iş için teklif birim fiyatlar üzerinden teklif ettiğimiz  toplam bedel KDV hariç ....................................... rakam ve ......................................................... yazı ile olup, toplam bedelin ayrıntısı teklif mektubumuzun ekindeki fiyat cetvelindedir.

BİRİM FİYAT TEKLİF CETVELİ
  S.No   Stok No  Malzemenin/Hizmetin
Cinsi ve Özellikleri
 Dağıtım Birimi Miktarı Teklif Edilen
Birim Fiyat (TL)

(K.D.V. hariç)
KDV
(%)
ÖTV
(%)
Tutar (TL)
(K.D.V. hariç)
 DA0076814   SINEKSAVAR SPRAY
1. ETKI ALANI KARASINEK,SIVRI SINEK OLACAKTIR. BU HUSUS ETIKET VEYA AMBALAJ BILGILERINDEN KONTROL EDILECEKTIR. 2. DETAN, RAID, BAYGON MARKALARINDAN HERHANGI BIRI OLACAKTIR. 3. RAF ÖMRÜ TESLIM TARIHINDEN ITIBAREN EN AZ 14 AY OLACAKTIR. 4. EN AZ 300 ML. (+-50) SPREY BASINÇLI KUTU BIRIM AMBALAJ IÇERISINDE OLACAKTIR. 5.TESLIMAT:TEBLIGATI MÜTEAKIP 15 TAKVIM GÜNÜ IÇERISINDE MERSIN IKMAL DESTEK KOMUTANLIGINA DEFATEN YAPILACAKTIR. MALZEME TEK TIP OLACAKTIR. NAKLIYE YÜKLEME BOSALTMA ISLEMLERI YÜKLENICIYE AIT OLACAKTIR.
6.MUAYENE:BU ALIM KAPSAMINDA FIZIKSEL MUAYENE YAPILACAKTIR. MUAYENE ESNASINDA KULLANILACAK HERTÜRLÜ ARAÇ, GEREÇ VE SARF MALZEMELERI YÜKLENICI TARAFINDAN KARSILANACAKTIR. TESLIM SÜRESI IÇERISINDE TESLIM EDILEN MALIN MUAYENEDE RED OLMASI DURUMUNDA YÜKLENICIYE YAPILACAK RED SONUCUNU MÜTEAKIP TESLIM SÜRESINDEN KALAN SÜRE ILE SINIRLI OLMAK KAYDI ILE VE 1 DEFAYA MAHSUS YÜKLENICIYE MALI YENISI ILE DEGISTIRME HAKKI VERILECEKTIR. YÜKLENICI MALI DEGISTIRMEK ISTEMEMESI VEYA DEGISTIRILEN MALIN MUAYENEDEN RED ALMASI DURUMUNDA YÜKLENICI ITIRAZ MUAYENESI ISTEYEBILECEKTIR. ITIRAZ MUAYENESININ SONUCU TARAFLAR IÇIN KESINDIR.
 
AD  500         
 DA0017999   ILAC JEL HASERE(HAMAMBOCEGI)
1. ETKI ALANI HAMAMBOCEGI OLACAKTIR. BU HUSUS ETIKET VEYA AMBALAJ BILGILERINDEN KONTROL EDILECEKTIR. 2. ETKEN MADDE %0,05 FIPRONIL MARKA :GOLIATH GEL OLACAKTIR. 3. BIR TÜP AGIRLIGI 30 GR (+-10 GR ARASINDA) OLACAKTIR. 4.TESLIMAT:TEBLIGATI MÜTEAKIP 15 TAKVIM GÜNÜ IÇERISINDE MERSIN IKMAL DESTEK KOMUTANLIGINA DEFATEN YAPILACAKTIR. MALZEME TEK TIP OLACAKTIR. NAKLIYE YÜKLEME BOSALTMA ISLEMLERI YÜKLENICIYE AIT OLACAKTIR.
5.MUAYENE:BU ALIM KAPSAMINDA FIZIKSEL MUAYENE YAPILACAKTIR. MUAYENE ESNASINDA KULLANILACAK HERTÜRLÜ ARAÇ, GEREÇ VE SARF MALZEMELERI YÜKLENICI TARAFINDAN KARSILANACAKTIR. TESLIM SÜRESI IÇERISINDE TESLIM EDILEN MALIN MUAYENEDE RED OLMASI DURUMUNDA YÜKLENICIYE YAPILACAK RED SONUCUNU MÜTEAKIP TESLIM SÜRESINDEN KALAN SÜRE ILE SINIRLI OLMAK KAYDI ILE VE 1 DEFAYA MAHSUS YÜKLENICIYE MALI YENISI ILE DEGISTIRME HAKKI VERILECEKTIR. YÜKLENICI MALI DEGISTIRMEK ISTEMEMESI VEYA DEGISTIRILEN MALIN MUAYENEDEN RED ALMASI DURUMUNDA YÜKLENICI ITIRAZ MUAYENESI ISTEYEBILECEKTIR. ITIRAZ MUAYENESININ SONUCU TARAFLAR IÇIN KESINDIR.
 
AD  20         

TOPLAM TUTAR (K.D.V. Hariç)     

 

 

TEKLİF
TARİHİ
 TEKLİFİN
GEÇERLİLİK
SÜRESİ
FİRMA ADI, ADRESİ, TELEFON VE FAKS NUMARASI VERGİ NUMARASI, BANKA ADI, HESAP NO, IBAN HESAP NO (zorunlu), ŞUBE ADI, ŞUBE KODU TEKLİFİ VEREN YETKİLİNİN ADI, SOYADI, İMZASI VE FİRMA KAŞESİ
         
 

 

Cetveller

Ürün / Hizmet Adı ve Açıklaması Miktar Birim